امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
ساعت: 09:18
فروشگاه : میدان امام خمینی - خیابان باب همایون - پاساژ ایران پگاه - طبقه اول - پلاک 73 و 74 - شماره تماس :17 - 33997415   
تفاوت در رنگ جوهر:
عموما دستگاه یووی5 رنگ دارد، شامل C,M,Y,K,W ، البته شما می توانید دو هد سفید داشته باشید زیرا دستگاه چاپ 6 تا 8 هد را قبول می کند.جوهر اکوسالونت برای دستگاه چاپ 6 رنگی، 6 رنگ و برای دستگاه چاپ 8 رنگی، 8 رنگ دارد. جوهر اکوسالونت رنگ سفید ندارد، بنابراین از این دستگاه نمی توان برای چاپ روی متریال های با رنگ مشکی استفاده کرد.در نتیجه تصاویر چاپی با دستگاه اکوسالونت زنده و رنگارنگ خواهند بود.
فرایند چاپ:
جوهر UV نوع خاصی از جوهر است که می تواند روی بیشتر متریال ها به جز فلز، چوب و شیشه به طور مستقیم چاپ شود. درصورتی که جوهر اکوسالونت باید پوششی را روی متریال قبل از چاپ اسپری کند .
پوشش یک مایع بی رنگ است که کمک می کند تا جوهر اکوسالونت روی سطح محصول شما جذب شود.
خشک کردن جوهر در درجه حرارت بالا انجام می شود و سپس جوهر چاپ می شود پس اهمیتی ندارد که روی چه متریالی کار چاپ را انجام می دهید.بنابراین در دستگاه چاپ اکوسالونت عملیات چاپ با کمی مشکل انجام می شود.
خشک شدن آنی:
دستگاه چاپ اکوسالونت جهت خشک شدن جوهر نیاز به حرارت بالا دارد. پس بعد از چاپ شما نیاز دارید متریال را حرارت داده یا برای دو ساعت منتظر بمانید در دمای نرمال (28 درجه)جوهر خشک شود.اما چون دستگاه چاپ یووی می تواند با نور یووی واکنش های شیمیایی انجام دهد، می تواند در آن واحد جوهر را خشک کند.
چاپ برجسته:
این قابلیتی است که تنها با دستگاه چاپ یووی امکان پذیر است.
ضدخش:
هر دو نوع دستگاه چاپ برای مدت زمان زیادی ماندگار خواهند بود. به عنوان مثال طرح های چاپی روی قاب گوشی برای سه سال ماندگاری خواهند داشت.
ولی هر دو دستگاه قابلیت چاپ روی لاستیک را ندارند و بعد از چاپ از بین می روند.
قیمت جوهر:
فرقی نمی کند که جوهر از چه نوعی باشد،یووی، اکوسالونت، پارچه یا رنگ خوراکی، اگر قاب گوشی 5*8cm باشد یک لیتر جوهر می تواند 25000 قطعه سفید را پوشش دهد.
دستگاه چاپ یووی پاسخگوی اکثر نیازهای مردم برای چاپ روی انواع مختلف متریال می باشد.اما اگر نیاز آنها تنها چاپ روی تی شرت یا غذا باشد، دستگاه چاپ فلت بد معمولی انتخاب بهتری می باشد.
تمامی حقوق این سایت برای فروشگاه ارگ سیستم محفوظ می باشد
بازدید امروز : 14
بازدید دیروز : 0
بازدید کل : 75284

طراحی و پیاده سازی : mahyanet.com