امروز: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
ساعت: 17:48
فروشگاه : میدان امام خمینی - خیابان باب همایون - پاساژ ایران پگاه - طبقه اول - پلاک 73 و 74 - شماره تماس :17 - 33997415   
زمانی که به دنبال چاپ عکس های با کیفیت هستید، پیشنهادات بسیار و بی انتهایی رو به روی شماست.اینکه از چه پرینتری استفاده کنید،چه نوع کریج جوهری خریداری کنید و متعاقبا از چه متریالی استفاده کنید. و تصمیم نهایی که باید در نظر داشته باشید این است که می خواهید چاپ شما اکوسالونت باشد یا خیر؟
حالا اگر نمی دانید چاپ اکوسالونت چیست در ادامه متوجه خواهید شد:
مزایای چاپ اکوسالونت:
جوهرهای اکوسالونت رنگشان را در یک محلول سالونت خفیف که توسط محیط زیست قابل تخریب است معلق می کنند، که به این معنی است که جوهر عملا هیچ بویی ندارد، چون حاوی ترکیبات آلی ناپایدار نمی باشد.
این نوع جوهر از اوایل سال 2000 وارد بازار شد و در اصل برای چاپ علامت های عمومی (خیابانی) طراحی شده بود.
بدون بو بودن جوهرهای اکوسالونت واقعا یکی از نکات مثبت این جوهر است.بعضی از جوهرهای سالونت نه تنها در حین چاپ بوی شدید آن را اسشمام می کنید و حتی مجبور به ترک محل چاپگر خود می شوید،بلکه باید در نظر داشته باشید که حتی روی مدیای چاپ شده هم بوی خود را به جا می گذارد، که باعث می شود نتوان از متریال در فضای بسته استفاده کرد.
همچنین کم بودن ترکیبات آلی ناپایدار (که در مجاورت هوای اتاق به گاز تبدیل می شوند) به این معنی است که کارتریج های چاپگر اکوسالونت شما خیلی کمتر به سایر اجزای دستگاه آسیب می زنند و یا آنها را خراب می کنند. مثلا دیگر غالبا نیازی به شست و شوی کامل همه دستگاه ندارید.این در صورتی است که با هر دستگاه چاپگر دیگری کار کنید، نیاز دارید که به صورت دوره ای آن را شست و شوی منظم کرده و از آن به درستی استفاده کنید.
دستگاه اکوسالونت جهت پروسه خشک کردن جوهر نیاز به حرارت بیشتری دارد که می تواند روی متریالی که چاپ می زنید تاثیر بگذارد.
از موارد قابل توجه دیگر این است که دوام این جوهر به اندازه جوهر سالونت نیست.پس زمانی که از این نوع چاپ برای محیط خارج استفاده می کنید بهتر است برای مواردی باشد که نهایتا یک تا دو سال ماندگاری نیاز دارند.
انتخاب بین چاپ سالونت و اکوسالونت!!!
در حالی که مشخصا چاپ اکوسالونت مزایای بسیاری دارد، اما برای چاپی که شما قصد انجام آن را دارید ممکن است انتخاب چاپ اکوسالونت گزینه صحیحی نباشد.
از آنجایی که ما قبلا تجربه اش را داشتیم، جوهر اکوسالونت برای همه نوع متریالی مناسب نیست. چون برای خشک شدن نیاز به گرمای مضاعف دارند.
اگر شما قصد استفاده از وینیل نازک و سبک را دارید، پس جوهر سالونت برایتان مناسب تر است. همچنین اگر قیمت برای شما مهم است، باید بدانید که جوهر اکوسالونت گران تر از جوهر سالونت است و بیشتر در صنایع مستقل و یا کسانی که حجم کاری متوسطی دارند استفاده می شوند. چاپ سالونت در مقایسه با سایرچاپها سرعت و برایند بیشتری دارد که حتی گاهی تا 50 درصد بهینه تر است . نکته قابل توجه این است ، از آنجایی که دستگاههای چاپ سالونت به منظور کار صنعتی و طولانی مدت طراحی شده اند بسیار محکم و با دوام هستند و دیرتر از سایر دستگاهها خراب می شوند. همچنین در مقایسه با دستگاههایی که از جوهر واتربیس استفاده می کنند و نیاز به تاپ کوت یا وارنیش دارند چاپ با جوهر سالونت یکباره بوده و بلافاصله مدیا آماده ی تحویل به مشتری است لذا بسیار در زمان صرفه جویی می کند .
پس در نهایت شما باید در نظر داشته باشید که قصد خرید چه نوع دستگاهی را دارید و در صورتی که از نوع چاپگر و اینکه با چه نوع جوهری همخوان هست شک دارید و یا اینکه اطلاعات بیشتری در خصوص چاپگرهای سالونت و اکوسالونت دارید، بدون معطلی با ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای ارگ سیستم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
تمامی حقوق این سایت برای فروشگاه ارگ سیستم محفوظ می باشد
بازدید امروز : 117
بازدید دیروز : 58
بازدید کل : 78931

طراحی و پیاده سازی : mahyanet.com