امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
ساعت: 04:10
فروشگاه : میدان امام خمینی - خیابان باب همایون - پاساژ ایران پگاه - طبقه اول - پلاک 73 و 74 - شماره تماس :17 - 33997415   

لس آنجلس، 4 آگوست 2017 – مارینا پروپت جویس، متخصص فرآیند از طراحی تا چاپ در وبسایت سرمایه یابی کیک استارتر (Kickstarter) کارزاری راه انداخته است. او امیدوار است از این طریق بتواند سرمایه لازم برای چاپ کتاب خود به نام «طراحی مخصوص چاپ» را فراهم کند.

این روزها بیش تر از هر زمان دیگری، روش های مختلفی برای چاپ وجود دارد: افست،لتر پرس ، جاپ دیجیتال، چاپ سیلک، حکاکی و ... . شناخت محدودیت ها و مزیت های   هر یک به نوبه خود ممکن است باعث گمراهی شوند، و عدم شناخت درست آن ها می تواند هزینه زیادی برای طراحان و ارباب رجوع آن ها به بار بیاورد. جویس اولین طراح / فروشنده چاپی است که به زبان یک طراح، در این مورد کتابی مخصوص طراحان نوشته است.برای دانشجویان طراحی و طراحان دیجیتال، جای خالی آموزش تولید در مدارس حس می شود. «طراحی مخصوص چاپ» حاوی تمام اطلاعاتی است که لازم است طراحان، در هر سطحی که هستند، هنگام کار با چاپگرها از آن ها آگاهی داشته باشند تا بتوانند به نتایج مطلوب خود دست پیدا کنند.جویس می گوید: «"طراحی مخصوص چاپ" نوعی نسخه فشرده شده از آموزش چاپ برای طراحان گرافیکی است. این کتاب حاوی توصیه هایی کاربردی برای طراحان است تا به واسطه آن متوجه شوند در چاپ دیجیتال، افست، لترپرس یا فلکسو به چه نحوی می توانند هزینه، زمان بندی و اجرای پروژه های خود را با موفقیت پیش ببرند.طراحی مخصوص چاپ» نتیجه اشتباهات فراوان و درس های مهمی است که جویس در طول 20 سال فعالیت در حوزه طراحی و چاپ کسب کرده است. او ادامه می دهد: «باید راه سختی را در پیش می گرفتم تا متوجه شوم چگونم می توانم هنگام طراحی با ابزارهایی مثل کاغذ و جوهر، فویل و دای کاتینگ و بقیه آن ها، تصورات خود را خلق کنم. این دانش در این کتاب انباشته شده است.»مارینا جویس هم به صورت ایمیل و هم مصاحبه های زنده در دسترس است و برای مطرح کردن سوالات بیش تر در مورد این پروژه می توانید با آدرس ایمیل marina@designingforprint.com در تماس باشید.

درباره مارینا جویس

مارینا پروپت جویس در تمام عمر خود در حوزه های بازاریابی، طراحی گرافیکی، نشر و چاپ مشغول فعالیت بوده است. او همان اوایل زندگی خود عاشق طراحی و چاپ شد و یکی از اولین شرکت های فعال در حوزه از طراحی تا چاپ را در لس آنجلس تاسیس کرد.

شرکت او به نام اینتاگلیو (INTAGLIO) به عنوان یکی از 50 شرکت چاپ کشور در نظر گرفته شد که با روند رشد سریعی همراه بوده است

این شرکت هم چنین برنده جایزه اینر سیتی 100 نشریه InC شده است و جزو 100 شرکت برتر لس آنجلس قرار دارد که توسط زنان تاسیس شده اند.

جویس کتاب خود به نام «طراحی مخصوص چاپ» را با این منظور نوشته است که بتواند به زبان یک طراح گرافیکی درباره حوزه چاپ صحبت کند. جویس هم چنین در اتحادیه صنایع چاپ کالیفرنیای جنوبی (PIASC) سابقه عضویت و ریاست داشته است.

تمامی حقوق این سایت برای فروشگاه ارگ سیستم محفوظ می باشد
بازدید امروز : 12
بازدید دیروز : 52
بازدید کل : 73906

طراحی و پیاده سازی : mahyanet.com